Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummersorteerpictogram Naam Voornaam Gemeente Geboren
1 Belpaeme Robert Oostende 1952
2 Brissinck Martine Oostende 1965
3 De Schacht Gaby Gistel 1948
4 Pillu Fernand Oostende 1934
5 Schuyesmans Edmond Oostende 1936
6 Waterlot Anne Oostende 1962
7 Coopman Sabrina Bredene 1972
8 Pieters David Oostende 1985
9 De Clercq Rita Oostende 1965
10 Cleppe Tanja Brugge 1973
11 D'Hondt Albert Oostende 1940
12 Breyne Marleen Oostende 1960
13 Grootaerd Hans Eernegem 1969
14 Deprez Dirk Oostende 1966
15 Thieren Leen Leffinge 1987
16 Senaeve Jean-Pierre Oostende 1944
17 Debrock Brenda Oostende 1962
18 Delcour Eddy Oostende 1945
19 Vandenabeele Marilyn Oostende 1971
20 Desanghere Ina Oostende 1964
21 Vanaudenaerde Pascal Handzame 1971
22 Laenens Lodewijk Oostende 1948
23 Lefevere Willy Oostende 1949
24 Deweert Marc Oostende 1950
25 Logghe Eddy Ettelgem 1970
26 Pauwels Luk Oudenburg 1951
27 Vanpachtebeke David Oostende 1951
28 Devilder Patrick Sint-Andries 1962
29 D'Haene Luc Oostende 1961
30 Desmet Eric Oostende 1952
31 Devos Marc Oostende 1952
32 Brissinck Dani Oostende 1953
33 Thieren Stijn Leffinge 1989
34 Schoolmeester Jan Oostende 1954
35 Goyvaerts Daniel De Haan 1957
36 Thieren Marnix Leffinge 1955
37 Depuydt Bernadette Oostende 1949
38 Huwel Agnes Oostende 1951
39 Boncquet Rik Oudenburg 1956
40 Declerck Fernand Oostende 1956
41 Drieghe Patrick Bredene 1969
42 Lootens Jozef Oostende 1956
43 Lauwereyns Ingrid Oostende 1956
44 Franco Niek Oostende 1977
45 Decorte Peter Oostende 1969
46 Segher Els Oostende 1975
47 Meulemeester Magda Oostende 1940
48 Nolf Nele Oudenburg 1955
49 Roels Frank Westkerke 1956
50 Rubben Luc Oostende 1956
51 Sampers Rik Westende 1956
52 Peuteman Bart Oostende
53 De Wever Patrick Oostende 1957
54 Maton Siska Brugge 1957
55 Rotsaert Martine Oostende 1968
56 Decoster Patrick Izegem 1960
57 Knockaert Georgette Oostkamp 1965
58 Couvreur Martin Kortemark 1958
59 De Schacht Raf Oostende 1958
60 Erard Caroline Loppem 1958
61 Vandierendounck Dirk Oostende 1958
62 Vanhulst Christian Oostende 1958
63 Bossier Eddy Oudenburg 1964
64 Puystjens Gino Lombardsijde 1962
65 Druwe Gino Torhout
66 Tackx Koen Brussel 1969
67 Burke Gerard Oostende 1960
68 Rogiers Johnny Oostende 1949
69 Casteleyn Amaury Oostende 1961
70 Hallemeesch Erwin Oostende 1960
71 Matton Sonny Oostende 1972
72 Brouckmeersch Bjorn Oostende 1978
73 Debruyne Luc Oostende 1956
74 Doom Franciska Torhout 1959
75 Pylyser Sven Bredene 1965
76 Devos Patrick Oostende 1961
77 Dudal Marc Bredene 1961
78 Van Tiggel Patrick Oostende 1961
79 Luca Evelien Oostende 1952
80 Provost Rik Oostende 1963
81 Poppe Alain Oostende 1962
82 Hoet Marleen Oostende 1953
83 Depoorter Dirk Oostende 1963
84 Durivault Danny Oostduinkerke 1963
85 Markey Erna Bredene 1958
86 De Nys Viviane Oostende 1949
87 Saelens Patrick Oostende 1963
88 Bouck Marleen Oostende 1961
89 Tanghe Patrick Gistel 1956
90 Dufait Luk Oostende 1964
91 Major Jacqueline Bredene 1964
92 Provoost Greta Oostende 1963
93 Schuyesmans Luc Oostende 1964
94 Meunier Bertrand Oostende 1973
95 Boret Francky Oudenburg 1965
96 Lievens Chantal Ichtegem 1964
97 Otte Bea Oostende 1953
98 Qian Congcong Oostende 1977
99 Levecke Sophie Oostende 1966
100 Liekens Peter Middelkerke 1967