Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
39 Boncquet Rik Oudenburg 1956
1571 Boncquet Sara Oudenburg 1984
952 Bonte Helena Oostende 1961
826 Bonte Stefaan Eeklo 1974
1229 Boone Dirk Oostduinkerke 1965
1095 Boonefaes Hans Damme 1964
95 Boret Francky Oudenburg 1965
497 Boret Stephanie Oudenburg 1992
535 Borra Elfi Oostende 1972
1191 Bosch Luc Sint Michiels Brugge 1960
1314 Bosschaert Jan Ruislede 1986
63 Bossier Eddy Oudenburg 1964
1215 Bossuyt Tijs Hulste 1987
951 Boterman Katrien Oostende 1958
88 Bouck Marleen Oostende 1961
910 Boucquaert Anne-Laure Bredene 1995
124 Boucquaert Patrick Bredene 1960
409 Boudolf Kristof Oostende 1974
670 Boudolf Marc Gistel 1964
256 Boury Hans Oostende 1984
1578 Bousson Michou Oostende 1963
393 Bouttry Bianca Oostende
844 Brackman Thierry Veurne 1970
1119 Brackx Frederik Oostende 1976
1545 Brackx Jurgen Oostende 1966
719 Braeckman Brigitte Oostende 1965
284 Braekman Marleen Oostende 1957
538 Braem Ignace Westouter 1948
321 Braem Pieternelle Zonnebeke 1976
618 Brailly JM Blankenberge 1957
1019 Breemeersch Wouter Bredene 1984
12 Breyne Marleen Oostende 1960
1660 Brik Ivana Gent 1996
104 Brion Franky Varsenare 1969
32 Brissinck Dani Oostende 1953
2 Brissinck Martine Oostende 1965
796 Brissinck Pascale Zerkegem 1971
1510 Brouckaert Dimitri Gistel 1981
942 Broucke Steven Diksmuide 1985
72 Brouckmeersch Bjorn Oostende 1978
421 Brouckmeersch Sven Bredene 1978
1354 Brouckmeersch Caroline Oostende 1970
1664 Bruijneel Carine Bredene 1962
325 Brulez Bart Oostende 1969
1627 Brulez Kurt Roeselare 1968
1564 Brunclair Frans Oostende 1953
1621 Bruneel Jens 1992
363 Bruylandt Jean-Jacques Geraardsbergen 1956
158 Bruyndonckx Louis Hemiksem 1944
1035 Bruyneel Franky Oostende 1966
1231 Bruyneel Natalie Oostende 1989
1440 Bruynooghe Jan Zedelgem 1965
1017 Brys Dennis Bredene 1973
428 Brysse Vanessa Oostende 1972
1003 Bulcke Alessio Oostende 1994
262 Bulteel Bas Oostende 1971
1413 Bultiauw Johan Oostende 1960
483 Bultijnck Andrew Bredene 1986
561 Bultijnck Kelsy Oostende 1994
430 Bultot Claude Oostende 1969
1165 Bultynck Frank Oostende 1973
619 Bultynck Virginie Bredene 1980
843 Bultynck Wilfried Oostende 1951
1076 Burggraeve Leentje Bredene 1959
67 Burke Gerard Oostende 1960
1496 Butseraen Emelie Koksijde 1992
1085 Cabooter Pascal Oostende 1967
121 Caekelbergh Karin 1974
1519 Caestecker Koenraad Sint-Andries 1973
1128 Calcoen Brigitte Oostende 1958
361 Callebaut Philippe Bredene 1960
176 Calleeuw Linda Oostende 1951
1344 Callens Anouk Bredene 1973
653 Callewaert Kimberley Eernegem 1986
1104 Callewaert Sissi Torhout 1981
732 Callewaert Demsey Oostende 1990
1666 Calmeyn Timon Oudenburg 2000
1356 Capitaine Natasha Oostende 1977
1474 Capitaine Tamara Oostende 1981
777 Capon Jimmy Oostende 1960
605 Cappelier Magda Blankenberge 1968
1411 Cappon Liesbeth Torhout 1978
209 Carbonez Frederic Oostende 1968
231 Careme Camille Oostende 1969
257 Careme Jean-Marie Oostende 1973
389 Carette Maarten Oostende 1979
292 Carette Mario Oostende 1967
251 Caroen Veronique Oostende 1962
482 Carpentier Tomas Oostende 1970
1316 Carpentier Michel Lichtervelde 1966
1040 Carrette Erik Ruiselede 1943
1184 Carron Luc Meulebeke 1971
215 Carton Jan Oostende 1962
898 Carton Louise Oostende 1994
1047 Casier Yves Bredene 1970
401 Casier Joeri Oostende 1986
1566 Castagna Mario Geraardsbergen 1947
69 Casteleyn Amaury Oostende 1961
433 Casteleyn Raymond Oostende 1944
109 Catrysse Mario Oostende 1970