Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naamsorteerpictogram Voornaam Gemeente Geboren
157 Cattoor Danny Oostende 1958
1046 Cattoor Franky Bredene 1963
1437 Cattoor Anke Bredene 1988
395 Cattrysse Gino Bredene 1958
635 Caura Lieselot Brugge 1988
652 Cavey Wilfried Diksmuide 1943
145 Cazaux Magali Handzame 1983
1166 Cazaux Patrick Bredene 1966
1185 Ceulers Christian Waregem 1957
1658 Ceuppens Patrick Halle 1956
1567 Chavatte Roger Geraardsbergen 1948
1317 Choppinet Gilles Bredene 1989
596 Christiaens Michel Eernegem 1972
1319 Claes Peter Ichtegem 1982
1230 Claeys Marino Lombardsijde 1972
1503 Claeys Christophe Brugge 1970
781 Claus Patric Oostende 1945
1303 Clemme Kevin Veurne 1990
10 Cleppe Tanja Brugge 1973
1400 Clicteur Fatima Oostende 1987
1632 Clinck Dieter Bredene 1976
507 Clybouw Nadine Gistel 1966
542 Cobbaert Cindy Oostende 1975
613 Cobbaert Marino Bekegem 1963
709 Cocquyt Bo Oostende 1990
1412 Cocquyt Tijs Oostende 1978
1107 Coene Jackie Beernem 1946
1106 Coene Veronique Beernem 1977
382 Coenen Jeannine Ravels 1953
1406 Coenye Kelly Bredene 1978
191 Cogghe Michel Westende 1953
917 Colette Mia Oudenburg 1970
186 Commeine Roger Kortemark 1938
1320 Cool Edward Ledegem 1970
668 Cooleman Rik Gistel 1967
631 Cools Alain Bredene 1965
602 Cools Yvan Oostende 1961
1424 Cools Franky Middelkerke 1968
1460 Cooman Gwenny Oostende 1981
940 Coopman Inge Bredene 1965
578 Coopman Lorenzo Oostende 1976
180 Coopman Luc Oostende 1966
7 Coopman Sabrina Bredene 1972
1154 Coopman Ilse Sint-Andries 1992
1592 Coopman Dominique Slijpe 1980
1631 Coppin Delphine Oostende 2001
1450 Cordy Natacha Westkerke 1986
350 Corneau Maureen Oostende 1954
803 Cornille Xavier Oostende 1977
906 Corveleijn Taisa Gistel 1990
1167 Cosaert Jeroen Gistel 1977
841 Cottry Charlotte Veurne 1982
381 Coucke Francis Veurne 1967
205 Coucke Serge Oostende 1967
1253 Coucke Nicolas Veurne 1996
789 Coudeville Roger Oudenburg 1947
506 Coulier Lies Oostende 1974
558 Coulier Nel Oostende 1983
591 Coulon Dominique Bellegem 1968
560 Coulon Lore Bellegem 1994
993 Coussement Wim Woumen 1970
58 Couvreur Martin Kortemark 1958
354 Couvreur Katia Oostende 1970
1186 Craps Paul Jette 1963
1234 Crefcoeur Brigitte De Haan 1961
1216 Creminger Bart Oostende 1992
1218 Creminger Hans Oostende 1961
1217 Creminger Inge Oostende 1989
197 Crevits Sandra Ichtegem 1966
505 Croes Marleen De Haan 1971
300 Crombez Stefaan Oostende 1966
590 Crousen Olivier Oostende 1973
1445 Curvers Val Bredene 1978
838 Cuvelier Sophie Gent 1978
1002 Cuvilier Jonathan Oostende 1989
29 D'Haene Luc Oostende 1961
691 D'haene Olivier Koekelare 1970
171 D'Haese Veerle Oostende 1978
11 D'Hondt Albert Oostende 1940
1422 D'hondt Jens Leffinge 1996
1289 Daenens Nicolas Gent 1977
589 Dammekens Pierre Oostende 1979
609 Dancet Joke Beernem 1983
1690 Danneels David Koekelare 1978
369 David Danny Koekelare 1955
1444 De Backer Micha Oostende 1970
1676 De Backer Frederik Waregem 1975
660 De Beer Rik Eernegem 1952
778 De Beuker Bart Oostende 1960
817 De Blauwe Serge Ichtegem 1969
1168 De Block Lax Assebroek 1979
1123 De Both An Hamme 1975
480 De Brabander Stefan Oostende 1967
1263 De Brabandt Stefanie Bredene 1984
848 De Bruycker Eugeen Overmere 1950
1080 De Bruycker Nele Overmere 1987
1155 De Bruycker Veerle Overmere 1988
845 De Bruycker Wim Westende 1975
1521 De Bruycker Katrien Berlare 1978
1493 De Buf Glenn Oostende 1962