Criteriumnummers Oostends Loopcriterium

Deze gegevens zijn sorteerbaar door op de tabelkoppen te klikken.

Is de informatie volgens jou onvolledig of onjuist? Laat het ons weten via het contactformulier.

 

Nummer Naam Voornaam Gemeentesorteerpictogram Geboren
679 Viaene Linda Ichtegem 1966
1241 Van Belleghem Wim Ichtegem 1978
1288 Gadeyne Kevin Ichtegem 1986
1347 Warmoes David Ichtegem 1980
1416 Decoster Nico Ichtegem 1971
1417 Bolle Sabine Ichtegem 1973
1497 Blomme Lien Ichtegem 1980
1319 Claes Peter Ichtegem 1982
935 De Saedeleire Marleen Ieper 1970
1616 Jennerich Norbert Ieper 1945
1619 Lemaire Willy Ieper 1947
1490 Geerts Alain Impe 1969
1224 Luyckx Gert Ingelmunster 1970
1279 Vermeersch Kurt Ingelmunster 1972
1522 Pannecoucke Gilles Ingelmunster 1990
56 Decoster Patrick Izegem 1960
583 Vandorpe Stefaan Izegem 1962
1446 Leeman Steven Izegem 1977
1614 Vandewaetere Hendrik Izegem 1958
983 Beirens Kristel Jabbeke 1972
322 Lampo Luc Jabbeke 1949
324 Slabbinck Kristof Jabbeke 1971
684 Van Roy Wim Jabbeke 1971
249 Vanneste Stefaan Jabbeke 1967
514 Verhoye Caroline Jabbeke 1967
1255 Gabriels Thierry Jabbeke 1974
1362 Sanders Koen Jabbeke 1962
1343 Vereecke Natacha Jabbeke 1965
1333 Mourisse Julie Jabbeke 1970
1577 Vereecke Tamara Jabbeke 1970
1186 Craps Paul Jette 1963
307 Maertens Patrick Jupille - Rendeux 1965
573 Vanbeveren Camille Klerken 1947
685 Allemeersch Greet Knokke 1967
688 Boehme Christiaan Knokke 1964
687 Deceuninck Gino Knokke 1967
686 Devlieger Steve Knokke 1982
792 Schaepdrijver Willy Knokke 1945
1198 Verhaeghe Bram Knokke-Heist 1982
369 David Danny Koekelare 1955
691 D'haene Olivier Koekelare 1970
695 Gotelaere Danny Koekelare 1961
693 Lagrou Patrick Koekelare 1968
694 Olivier Johan Koekelare 1968
689 Samyn Andy Koekelare 1988
554 Tyvaert Wim Koekelare 1965
692 Vanhoutte Jean Koekelare 1969
696 Vannieuwkerke Willy Koekelare 1954
690 Vansteenkiste Jurgen Koekelare 1974
327 Maes Dwight Koekelare
1502 Moreau Daniel Koekelare 1975
1488 Vanheule Marc Koekelare 1972
1489 Olivier Johan Koekelare 1968
1329 Lapon Bjorn Koekelare 1985
1610 Taveirne Tom Koekelare 1978
1690 Danneels David Koekelare 1978
849 Declerck Leen Koksijde 1980
697 Degrieck Sebastien Koksijde 1988
700 Dela Ruelle Willy Koksijde 1949
699 Desaever Carlo Koksijde 1967
698 Pieters Lieven Koksijde 1968
1496 Butseraen Emelie Koksijde 1992
1514 Beirens Inez Koksijde 1970
1337 Teerlynck Bart Koksijde 1965
186 Commeine Roger Kortemark 1938
58 Couvreur Martin Kortemark 1958
1597 Vandecasteele Sandy Kortemark 1979
1633 Verlinde Nic Kortemark 1977
438 Vanneste Roland Kortrijk 1951
126 Westerlinck Stefaan Kortrijk 1978
1242 Laflere Lieven Kortrijk 1973
1639 Schamelhout Lode Kortrijk 1963
1246 Debaveye Jozef Kuurne 1948
1485 Verheyen Jos Laakdal 1948
540 Soreyn Filip Lauwe 1961
1320 Cool Edward Ledegem 1970
454 Deknudt Mario Leffinge 1977
956 Lemahieu Sonia Leffinge 1958
529 Ramoudt Karine Leffinge 1961
123 Thieren Dieter Leffinge 1984
15 Thieren Leen Leffinge 1987
36 Thieren Marnix Leffinge 1955
33 Thieren Stijn Leffinge 1989
1148 Tondelier Dimitri Leffinge 1971
701 Van Cauwenbergh Tony Leffinge 1958
954 Vanhonacker Hilde Leffinge 1957
1422 D'hondt Jens Leffinge 1996
1525 Hertveldt Dennis Leke 1973
1526 Goemare Nathalie Leke 1975
477 Debeuf Nico Lichtervelde 1971
599 Peel Etienne Lichtervelde 1956
595 Vancayseele Marnik Lichtervelde 1971
1316 Carpentier Michel Lichtervelde 1966
117 Vandeweyer Erik Liedekerke 1965
1225 Patoor Dirk Lochristi 1955
1214 Patoor Jeroen Lochristi 1995
1153 Patoor Jonas Lochristi 1992
1425 Vandermeulen Gilles Loker 1995
1230 Claeys Marino Lombardsijde 1972
860 De Groote Jurgen Lombardsijde 1970